#1 2008-07-16 10:09:02

krakers11

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-07-08
Posty: 3
Punktów :   

krakersa subka ( nr 3 )

Witam Kolezanke Malzonke i Milych Kolegow
Jak juz zapewne wiecie wczoraj podjalem decyzja skazowanie glada (lvl 46) i zrobienia WC bo wiem ze sie przyda czy dla klanu czy w pozniejszej grze naprzyklad u linkera.Licze bardzo na wasza pomoc w expienieu go i oczywiscie wyrozumialosc bo nie znam tego charu wogole i napewno jakies cenne uwagi i rady ze strony Andrzejka ktory ma WC i osob ktore sie znaja beda mile widziane.Ja we wlasnym zakresie postaram sie tez jak najwiecej dowiedziec i nauczyc aby mi sie dobrze nia gralo i chcialo nia grac  i oczywiscie zebym mogl byc pro WC i zebym nie dwal ciala (jak czasami na BD zamiast meduzy wzrucal shadowa ).
ok koncze i pozdrawiam juz niebawem bede z WAMI na GRZE I NA TS ale aktywnie  ( no i nie tylko KOLEZANKO MALZONKO )

p.s.1 a co do mojej nastepnej subki to jeszcze niewiem ale moze zrobie glada albo zastanawiam sie  nad slawetnym necro  ( zebym mogl pojechac
Karola na STRZALA )

p.s.2 Wujku masz racje ruch na tym forum straszliwy dobrze ze udalo mi sie wcisnac gdzies tego mojego posta

Offline

 

#2 2008-07-17 14:44:53

trymeup

Użytkownik

8812688
Skąd: Lódź/Swarzędz (duszą Lubin :)
Zarejestrowany: 2008-07-09
Posty: 22
Punktów :   

Re: krakersa subka ( nr 3 )

Mily kolego Marcinie - wracaj szybko.

Nie wiem jak inni ale ja bardzo chetnie pomoge Ci expic WC

jurek/ wujek/ trymeup

Offline

 
Forum klanowe TeArS Of HeAvEn

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wsse-pedagogikagda.pun.pl www.chaotic.pun.pl www.lolad.pun.pl www.lowcy-tajemnic.pun.pl www.diablo-2.pun.pl