#1 2008-07-10 23:10:14

Kora

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-07-09
Posty: 3
Punktów :   

Forum

Skoro nic sie nie dzieje na forum i nikt nic nie pisze to ja bede pierwsza odwazna i mam prosbe do admina tego forum.
Krzys zrob cos z rozmiarem avatara bo zadnego nie moge umiescic !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!    Bo jak nie to Cie pekne


"Kochaj tak, jakby Cię nigdy nikt nie zranił
A tańcz tak, jakby nikt nie patrzył
Śmiej się tak, jak tylko dzieci się śmieją
Żyj tak, jakby tu było niebo"

Offline

 

#2 2008-07-11 09:57:10

Bartolini

Administrator

9328618
Zarejestrowany: 2008-07-08
Posty: 3
Punktów :   

Re: Forum

Aniu    wejdz w profil  i  tam  masz zakladke avatary .Wchodzisz w nia i  zaznaczasz - uzyj avatara.  Ustawienia zostaly  zmienione  z 60x60  na 80 x80 pikseli takze spokojnie mozecie wstawiac avatarki .Oto  stronka z fajnymi  avatarkami  http://www.avatarsland.com/free_avatars … els&alink=    .Pozdrawiam  wasz zwariowany  Paczek


Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać.

Offline

 

#3 2008-07-11 12:27:05

Kora

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-07-09
Posty: 3
Punktów :   

Re: Forum

Dziekuje Krzyś


"Kochaj tak, jakby Cię nigdy nikt nie zranił
A tańcz tak, jakby nikt nie patrzył
Śmiej się tak, jak tylko dzieci się śmieją
Żyj tak, jakby tu było niebo"

Offline

 

#4 2008-07-11 14:14:52

Bartolini

Administrator

9328618
Zarejestrowany: 2008-07-08
Posty: 3
Punktów :   

Re: Forum

Nie ma za co Aniu  od tego  jestem 


Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać.

Offline

 

#5 2008-07-14 09:58:16

trymeup

Użytkownik

8812688
Skąd: Lódź/Swarzędz (duszą Lubin :)
Zarejestrowany: 2008-07-09
Posty: 22
Punktów :   

Re: Forum

Witajcie

moze troche offtopic - ale jak pamietacie studdlera, tego Fina co wszystkim psul krew to niedlugo zacznie grac spowrotem - a ja bede mial jego passy jeszcze w tym tygodniu - wiec jezeli go chcemy w TOH - dajcie znac - przypomne ze dostal DOOMa od Krakersa i Luk chyba od Gosi lub od calego klanu wiec juz i tak w niego zainwestowalismy.

Uwazam, ze anglojezyczny gosc nam sie przyda do cwiczenia angielskiego, gra lucznikiem (silver ranger chyba)  i jest dosc szybki w expieniu, wiec mysle ze bedzie przydatny nie tylko w party DD.

jurek / wujek / trymeup

Offline

 
Forum klanowe TeArS Of HeAvEn

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.poke-fan.pun.pl www.warofvillage.pun.pl www.hydraulicy.pun.pl www.bleach-revolution.pun.pl www.motoon.pun.pl