#1 2008-07-14 16:45:17

krakers11

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-07-08
Posty: 3
Punktów :   

Recki s grade czyli q w IT

Witam Wszystkich SERDECZNIE jak sama nazwa wskazuje bedzie to tylko propozycja o ktorej napewno juz mysleliscie lub nawet juz rozmawialiscie na ts ale uwazam ze takie sprawy jak to napisale Wujek powinny byc napisane gdyz nie kazdy jest na ts w trakcie takie rozmowy.
Z tego co sie orientuje i znam charekterki naszych klanowiczy ( oczywiscie nie do konca ) jestem za tym zeby jak wroce lub wy bedziecie chcieli to juz robic wczesniej wziasc sie powaznie za q w IT i zrobic reki s grade.
I mowie od razu takie recki trzeba zrobic po kolej klanowiczom wiec uwazam ze na poczatku (nie wiem jakie kto chce dokladnie ) osobom ktore nie posiadaja jeszcze s grade a moim zdaniem juz powinni je miec (kolejnosc nie wazna ale uwazam osobiscie ze Tomek i Andrzej powinni dostac na poczatku bo z tego co ich znam napewno powiedza ze nam narazie nie potrzeba niech klanowicze maja) Tomek Andrzej Anula Wujek Michu Szczerbol Wojtek Patryk sry jesli kogos zapomnialem, nie wiem dokladnie ile jest osob w klanie.Przepraszam ze nie wymienilem Cambra Laru Siebie i cyganka gdyz my juz s grade mamy i fajnie by bylo zeby chociaz kazdy mial i nie wazne czy na maina czy na subke nie jest stracznie duzo tych osob i naprawde jestesmy w stanie zrobic spokojnie 1 recke dziennie ( jest ich tylko 8  oczywiscie jesli uda sie skrafcic)
OK koncze papa Trzymajcie sie cieplo

Offline

 

#2 2008-07-15 15:01:09

trymeup

Użytkownik

8812688
Skąd: Lódź/Swarzędz (duszą Lubin :)
Zarejestrowany: 2008-07-09
Posty: 22
Punktów :   

Re: Recki s grade czyli q w IT

Jestem zdecydowanie za ! Zwlaszcza ze bez wzgledu na to jak sie rozwinie sytuacja czy bedziemy budowac swoj nowy klan czy tez przylaczymy sie do kogos - S grady zawsze beda przydatne i na chwale klanu

Offline

 
Forum klanowe TeArS Of HeAvEn

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.prorok.pun.pl www.thesecretcircle.pun.pl www.firstchurchofset.pun.pl www.naruto0game.pun.pl www.gry-online.pun.pl